Einde bemaling voor deze fase

Geplaatst op 21 jan. 2025
20240625 kraantje
Op vrijdag 17 januari werd de bemaling voor de werken van het station uitgezet en wordt er dus niet langer water opgepompt. De installatie met het kraantje aan de Sint-Denijslaan wordt bijgevolg ook verwijderd.

De installatie voor de bemaling was ook in deze fase voorzien van peilgestuurde sensoren waardoor het oppompen van water tot een absoluut minimum kon worden beperkt.

De bemaling start terug op bij de graafwerken voor de aanleg van de sporen 1,2 en 3. De aannemer zal de bemaling opnieuw zo beperkt mogelijk houden.

Bewonersbrief

Uw browser voldoet niet aan de minimale vereisten om deze website te bekijken. Onderstaande browsers zijn compatibel. Mocht je geen van deze browsers hebben, klik dan op het icoontje om de gewenste browser te downloaden.